Konteinerių pervežimas geležinkeliu

Konteineriniai traukiniaiKonteinerinis traukinys ,,VILNIUS SHUTTLE“

Mūsų bendrovės ir partnerių (AB ,,Lietuvos geležinkeliai“, UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS, LKAB ,,Klaipėdos Smeltė“) projektas - šaudyklinis konteinerinis traukinys Klaipėda–Vilnius-Klaipėda ,,Vilnius Shuttle“. Šis projektas Logistikos įmonių asociacijos 2009 metais už pasiekimus logistikos srityje buvo pripažintas  geriausiu metų projektu. 

2009 m. spalio mėn. įgyvendinę „Vilnius Shuttle“ tiesioginio konteinerinio traukinio projektą, tapome pirmuoju geležinkelio transporto operatoriumi Lietuvoje. Konteinerinis traukinys iš Klaipėdos uosto penkis kartus per savaitę greitai ir saugiai pasiekia Vilnių, o naudojant autotransportą kroviniai klientui pristatomi „iki durų“. Traukinio tranzito laikas 9 valandos.

Be ženklios finansinės naudos, mūsų klientai naudojasi ir kitais šio projekto privalumais:

  • taupomas laikas, kroviniai transportuojami pagal griežtai nustatytą grafiką;
  • lengvas konteinerių pristatymo iškrovai planavimas;
  • nesudėtingas sandėlio darbo laiko planavimas;
  • galimybė iškrovai pateikti didelius kiekius krovinio ir arba išskaidyti pristatymą per kelias dienas.

Aptarnaujami importo ir eksporto srautai. Nuo projekto pradžios yra pervežta daugiau kaip 70 000 TEU (sąlyginių konteinerinių vienetų).  

 
Konteinerinis traukinys „Viking Train“
Konteinerinis traukinys „Viking Train“ – bendras Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos geležinkelių, uosto krovos kompanijų bei Klaipėdos, Odesos ir Černomorsko uostų projektas. Jis sudaro prielaidas sujungti Baltijos ir Juodąją jūras. Projektas dėl nepakankamo pervežamų krovinių kiekio neturi griežtai nustatytų išvykimo grafikų.